Fuzzy Mode Software

Programové vybavení zde popsané je určeno pro amatérskou potřebu. Zkontrolujte podmínky stanovené jednotlivými autory v jejich dokumentaci.


DOPORUČENÉ SOFTWARE

Bezpochyby je zde, celou dobu oblíbenýIZ8BLY Hellschreiber. Ten umožňuje skoro každý známý mód, a také několik takových, o kterých jste neslyšeli ! V nejposlednější verzi je pohřešován dvojnásobný mód (245 baud Feld-Hell) pro ty, kdo píší na stroji vysokou rychlostí. IZ8BLY Hellschreiber bude pracovat na každém počítači Pentium™ -třídy WINDOWS™ , s dobrou zvukovou kartou. IZ8BLY Hellschreiber je volný (free) pro amatérské použtí.

Další velmi dobrý program je MIXW od UT2UZ a UU9JDR. Je to multi-móde program (umí PSK31, RTTY, MFSK16, MT63 atd.) a ačkoli není zdarma, reprezentuje velmi dobrou hodnotu, kvůli jeho mnoha rysům a výkonu. Obsahuje několik spolehlivých zdrojů PC software pro Hellschreiber a příbuzné módy. MIXW ovládá Feld-Hell a oba FM-105 a FM-245 módy. Shareware lze stáhnout uvést v činnost bez omezení, ale má jemný způsob připomenutí abyste nezapoměli na jeho registraci! MIXW je možno také řídit přes USB port pomocí rozhraní RIG EXPERT.

Zde je několik multi-mode programů nabízejících Hellschreiber módy, ale žádný není tak šikovný a s tak snadným ovládáním, jako oba výše zmíněné.

KE STAŽENÍ

Doporučený software může být snadno nalezen na internetu. Zde (na těchto strákách) není žádné programové vybavení uloženo. Nejlepší sbírku software poskytuje Ko Versteeg NL9222. Tata stránka je také často aktualizována.

 


Copyright © M. Greenman 1997-2005. All rights reserved. Contact the author before using any of this material.
home HOME